Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 24, 2020

Гундяєв назвав українців «безбожниками»

Автор:

|

Червень 04, 2015

|

Рубрика:

Гундяєв назвав українців «безбожниками»

Патріарх Кирило

Один із провідних путінських пропагандистів виступив із новим ідейним обґрунтуванням збройного вторгнення в Україну. Патріарх Московський та усієї Русі Кирило (Гундяєв) озвучив чергові антиукраїнські меседжі, назвавши новою державною ідеологією України «аґресивне безбожництво». Причому він уже вкотре наголосив на тому, що вважає Україну своєю територію, а її населення – своєю «отарою». «Ми не розділяємо народ України, це — наша отара, православні віруючі люди, які свідчать про Христа із часу хрещення в Дніпровських водах», — сказав глава Російської православної церкви (РПЦ).
У дусі властивого режимові Путіна прагнення до тотальної самоізоляції він заявив, що «випробування» для Православної церкви було «принесене з-за кордону». «Кожна людина може вірити або не вірити — це її особистий вибір. Але коли безбожництво стає державною ідеологією й коли через це гинуть люди, руйнуються храми, — це вже щось більше, ніж ідеологія», — впевнений Гундяєв.
Однак він жодним словом не обмовився про кадрових російських військових, котрі перебувають на суверенній території України. А таких, за даними українського командування, налічується не менш як 5 тис. осіб. Разом із найманцями, котрі прибувають із різних районів РФ, і місцевими бандами загальна кількість російсько-терористичних військ складає близько 50 тис. бойовиків. Нічого не сказав він й про те, яким чином узгоджується з православ’ям військове вторгнення в Україну (включно з окупацією Криму) і яка саме «ідеологія» дозволяє представникам РПЦ в окремих районах Донецької та Луганської областей підтримувати банди бойовиків.
Патріарх Кирило має закликати Путіна й усе керівництво Росії припинити відкриту аґресію проти України, що явно не є християнськими діями. Про це заявив архієпископ Євстратій (Зоря), речник УПЦ КП, на прохання прокоментувати заяву очільника РПЦ.
На думку архієпископа, такі висловлювання патріарха Кирила є «елементом кремлівської пропаганди проти України». За словами владики Євстратія, таке «дуже дивно чути, враховуючи те, що відкритою брехнею, неприхованою аґресією займається керівництво його власної держави».
«Його власний президент значно більше виявляє ознак людини безбожної за своїми вчинками, ніж ті, хто стоїть за вчинками української держави», — зауважив архієпископ. На його думку, подібні твердження є черговим доказом того, що РПЦ в особі її керівництва є одним з інструментів Кремля та черговим елементом пропаганди проти України.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply