Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 22, 2020

Християни допомагають потребуючим

Автор:

|

Грудень 11, 2013

|

Рубрика:

Християни допомагають потребуючим

«Усі храми УГКЦ у Києві відкриті цілодобово. У них проводиться безперервна молитва. Усі потребуючі можуть тут отримати духовну підтримку, узяти участь у молитві, а також відпочити та підкріпити свої фізичні сили», – повідомив митрофорний протоієрей Ігор Онишкевич, протопресвітер Київського протопресвітерства.

За словами о. Ігоря, важливо, щоб усі вірні УГКЦ, як ті, які залишилися у своїх домівках, так і ті, що перебувають на майданах Києва, приєдналися до молитви за краще майбутнє України.
«Адже всяке добро походить від Господа Бога», — зазначив протопресвітер. Блаженнійший Святослав, предстоятель УГКЦ закликав усіх вірян і людей доброї волі до загальнонаціональної безперервної молитви за мир і кращу долю України.
Услід за іншими християнськими конфесіями свої двері для активістів-майданівців відчинив київський храм Святої Катерини Німецької євангелічної лютеранської церкви. За словами диякона Ігоря Шемигона, мітинґувальники зможуть у цьому храмі помолится, зігрітися, випити чаю, кави, у разі потреби отримати необхідну допомогу та медикаменти. А Івано-Франківська Мальтійська служба допомоги з польовою кухнею організувала харчування людей на майдані в Києві.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply