Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 28, 2020

Християнська Україна — виклик для секуляризованої Європи

Автор:

|

Червень 11, 2015

|

Рубрика:

Християнська Україна — виклик для секуляризованої Європи

Блаженнійший Святослав

Українці прагнуть посісти в Європі чільне місце як християнський народ, а християнська Україна «може стати певним викликом для пробудження секуляризованої Європи». Таку думку висловив Блаженнійший Святослав, глава Української греко-католицької церкви (УГКЦ).
«Коли ми говоримо про європейську свідомість України, то маємо на увазі передусім певні внутрішні процеси, що відбуваються в нашій країні, — наголосив владика. — Адже іскрою, яка викликала Революцію гідності, було рішення Януковича не підписувати Угоду про асоціацію з Європейським Союзом» (ЄС).
Сьогодні, за словами предстоятеля УГКЦ, багато іноземців, що відвідують Україну, зазначає, що люди у нас готові віддавати життя за ті справжні європейські цінності, за які самі європейці вже не хочуть воювати й навіть забувають про них.
«Україна відкидає фальшиві цінності у вигляді гендерної ідеології, хоч це могло би бути перешкодою для приєднання до ЄС. Але Євросоюз — це ще не Європа. ЄС може існувати без України, але Європа не може існувати без України, бо буде неповною» , — зауважив Блаженнійший.
Патріарх Святослав наголосив на тому, що УГКЦ завжди була Церквою свого народу й завжди була зі своїм народом. «У час, коли наша Вітчизна є об’єктом аґресії з боку військ сусідньої держави, — сказав він, — коли точиться війна і щодня гинуть українські солдати та цивільне населення, ясна річ, ми – зі своїм народом. Греко-католицька церква завжди була для нашого народу вчителькою, хранителькою, провідником і голосом правди. Тож коли ми стали жертвою несправедливої аґресії, то мусимо про це відверто, щиро й голосно говорити, звертаючись особливо до міжнародної громадської думки».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply