Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 26, 2020

Греко-католики зберуться в Києві

Автор:

|

Лютий 21, 2013

|

Рубрика:

Греко-католики зберуться в Києві

Цього року планується організувати міжнародну прощу мирян УГКЦ до Києва. Про це під час зустрічі з Олександром Поповим, головою Київської міської державної адміністрації (КМДА), сказав блаженнійший Святослав (Шевчук), Верховний архієпископ Української греко-католицької церкви. У межах прощі має відбутися також Синод єпископів, участь у якому візьме більш ніж 40 керівників єпархій з усього світу, а також, імовірно, папський легат.

Глава УГКЦ запросив київську владу стати партнером проведення цього з’їзду як заходу, що посприяє туристичній привабливості української столиці. Водночас, Церква виступила ініціатором відбудови знищеного 1930 року храму Миколи Доброго на Подолі (саме в ньому вінчався Михайло Булгаков). Як зазначив п. Попов, ця ініціатива може стати важливою складовою відродження Подолу як історичної частини старого Києва.
«Ми маємо грандіозні плани щодо відновлення туристичної привабливості старого Києва й хочемо розпочати саме з Подолу. Уже цьогоріч розпочнемо реставрацію вулиці Сагайдачного. Тож ваша ініціатива – надзвичайно доречна та вчасна», — наголосив голова КМДА. Він також повідомив предстоятелю УГКЦ про підготовку до святкування 1025-річчя Хрещення Русі та закликав його й очолювану архієпископом громаду долучитися до цих заходів.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply