Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 3, 2020

Голова комісії УГКЦ зустрівся з канадським міністром

Автор:

|

Листопад 06, 2014

|

Рубрика:

Голова комісії УГКЦ зустрівся з канадським міністром

Михайло Мельник і Тім Упало

Михайло Мельник, голова комісії УГКЦ «Справедливість і мир», 27 жовтня ц. р. зустрівся з Тімом Упалом, міністром Канади з питань багатокультурності. Зустріч відбулася в приміщенні посольства Канади в Україні. Під час розмови о. Михайло зазначив, що в усьому світі Канада відома своєю боротьбою за права людини, а в останні роки її уряд не раз ставав на захист тих, хто зазнав переслідувань або дискримінації через свою віру чи релігійну приналежність.

Також голова комісії подякував уряду Канади за підтримку проекту Соціальної академії в Києві, який сприятиме міжрелігійному діалогу та розбудові мостів між молоддю з різних реґіонів і релігій України. Програми діяльності Соціальної академії допоможуть у підвищенні культури спілкування серед майбутніх українських лідерів Західного і Східного реґіонів, враховуючи їхню різновидність у культурному та релігійному контекстах, зазначив о. Мельник.
Міністрові було представлено заплановані заходи програми, зокрема короткотермінові студентські обміни, літні школи, панельні дискусії з громадськістю, лекції для студентів вищих навчальних закладів у державних університетах у чотирьох реґіонах України — на заході, півдні, центрі та сході ккраїни.
Сторони обмінялися думками стосовно ситуації в Україні та необхідності сприяння розвитку молодіжних лідерів, зміцненню взаємин поміж українцями зі сходу та заходу шляхом пропагування релігійної свободи та демократичних цінностей.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply