Новини для українців всього свту

Wednesday, Jul. 15, 2020

Глави українських Церков попросили президента помилувати Юлю

Автор:

|

Травень 16, 2013

|

Рубрика:

Глави українських Церков попросили президента помилувати Юлю

Предстоятель Української православної церкви (Київський патріархат) Філарет, предстоятель Української греко-католицької церкви Святослав Шевчук, глава Української автокефальної православної церкви Мефодій, президент Всеукраїнського союзу об’єднань євангельських християн-баптистів В’ячеслав Нестерук, єпископ Церкви християн віри євангельської України Михайло Паночко, архієпископ Римо-католицької церкви в Україні Петро Мальчук звернулися до президента Януковича з проханням звільнити Юлію Тимошенко від подальшого покарання.

«Церква не втручається в державні справи, але, разом із тим, закликає до прощення, милосердя та любові до ближнього. Переконані, що помилування Юлії Володимирівни Тимошенко та звільнення її від подальшого покарання, стане проявом цих Богом заповіданих чеснот», — ідеться в клопотанні очільників християнських Церков.
Як відомо, за весь час перебування п. Тимошенко у в’язниці Вікторові Януковичу було спрямовано понад 100 різних клопотань про помилування екс-прем’єра. Раніше в Адміністрацію президента були передані клопотання від Львівської обласної, Луцької міської та Тернопільської міської рад, колишніх членів уряду України, представників громадськості фактично всіх регіонів України. Із проханнями про помилування Юлії Тимошенко до Віктора Януковича також зверталися відомі українські дипломати, народні депутати-жінки, представники громадянського сектору України, відомі українські юристи, медики, а також архієпископи українських Церков. Аналогічний документ також було передано Українською гельсінською спілкою з прав людини.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply