Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 22, 2019

Глава УГКЦ провів зустріч в Австралії

Автор:

|

Жовтень 02, 2014

|

Рубрика:

Глава УГКЦ провів зустріч в Австралії

Зустріч в Австралії

Блаженнійший Святослав (Шевчук), глава Української греко-католицької церкви (УГКЦ), під час душпастирського візиту до Австралії зустрівся в будівлі парламенту з міністром соціальної політики Австралії Кевіном Андрюсом і лідером федеральної опозиції Австралії Біллом Шортеном. Владика подякував міністрові Андрюсу за підтримку, яку австралійський уряд надає Україні.

Також Блаженнійший висловив вдячність високопосадовцю за підтримку української діаспори в Австралії. Крім того, він висловив радість, що Австралія вирішила відкрити своє дипломатичне представництво в Україні. Предстоятель УГКЦ розповів австралійському урядовцеві, що для того, щоби відвідати Австралію, він мусив отримати візу в австралійському консульстві в Москві. За його словами, із відкриттям посольства розпочнеться і нова сторінка у відносинах між Австралією й Україною.
Святослав також зустрівся з Біллом Шортеном, лідером федеральної опозиції Австралії. Той попросив главу Церкви розповісти про релігійну ситуацію в Україні, зокрема про становище єврейських громад. Блаженнійший наголосив, що в Україні фактично немає релігійних конфліктів. Він повідомив, що в нашій державі діє Всеукраїнська рада Церков і релігійних організацій, до якої входять представники всіх релігій і віросповідань. І цей орган завжди приймає єдине рішення.
Владика подякував п. Шортену за підтримку України та подарував йому презентаційне видання про УГКЦ. Участь у зустрічі також узяли владика Петро (Стасюк), голова єпархіальної ради Марія Яроцька та генеральний секретар Світового конґресу українців Стефан Романів.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...