Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 17, 2019

Глава УГКЦ обговорив із послом Іспанії проблеми діаспори

Автор:

|

Листопад 16, 2017

|

Рубрика:

Глава УГКЦ обговорив із послом Іспанії проблеми діаспори

Блаженнійший Святослав, очільник УГКЦ, провів робочу зустріч із Сільвією Йозефіною Кортес Мартін, Надзвичайним і Повноважним послом Іспанії в Україні. Під час зустрічі сторони обговорили багато різних питань, що стосуються суспільних подій в Україні, зокрема громадянського суспільства та його ролі в розвитку України. Сторони погодилися, що зараз українське громадянське суспільство є лідером змін у країні.
Дипломат відзначила велику роль УГКЦ у суспільних змінах країни. Зокрема зазначила, що роль Церкви в суспільному житті виходить далеко за конфесійні межі. За її словами, багато людей прислухаються до УГКЦ, до її позиції щодо суспільного життя, хоча й не ідентифікують себе конфесійно з цією Церквою.
Окремо сторони обговорили проблему еміґрації. Глава Церкви зазначив, що більшість еміґрує до країн Центральної та Західної Європи в пошуках заробітку, щоб могти утримати свою сім’ю в Україні. «Це трудова еміґрація. І наша Церква є чи не єдиною інституцією, що слугує мостом між українським суспільством і українськими громадами, які тепер виникають у Центральній і Західній Європі», — сказав владика.
Блаженнійший розповів пані Посол про торішній Конґрес українських міґрантів Центральної та Західної Європи та про пастирську програму служіння для еміґрантів. «Нашою пастирською тактикою є інтеграція, але не асиміляція», — наголосив предстоятель УГКЦ.
Він поінформував співрозмовницю про різні церковні пастирські програми, спрямовані на реінтеграцію людей, котрі повертаються в Україну зі заробітків. Також Блаженнійший наголосив на важливості питання соціальних сиріт. Архієрей зазначив, що це актуальне питання в родинах еміґрантів, оскільки хтось із батьків або й обоє є на заробітках, а діти ростуть із бабусею, дідусем чи іншими родичами і, відповідно, не мають належної опіки та виховання.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...