Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 4, 2020

God bless America!

Автор:

|

Вересень 27, 2017

|

Рубрика:

God bless America!

Під таким гаслом 15-17 вересня на базі Музейно-меморіального комплексу ім. патріарха Йосифа Сліпого у с. Заздрості на Тернопільщині відбувся реколекційно-методичний семінар для вчителів англійської мови. Захід було зорганізовано за ініціативи Релігійного товариства українців католиків «Свята Софія» (США) у співпраці з Менор-коледжем (Філадельфія). Захід підтримали Тернопільсько-Зборівська митрополія Української греко-католицької церкви (УГКЦ), Тернопільська обласна державна адміністрація, Тернопільська обласна рада та Теребовлянська районна адміністрація.
19 учителів із Київської, Тернопільської, Львівської й Одеської областей мали нагоду детальніше ознайомитися зі системою освіти в США; проаналізувати виклики та труднощі, з якими доводиться зіштовхуватися їхнім колегам-педагогам у загальноосвітніх школах Америки; пізнати специфіку начального процесу у приватних, в основному католицьких школах та університетах цієї держави; відстежити історію українських католицьких шкіл і вищих навчальних закладів у Філадельфійській архієпархії УГКЦ; перевірити свої знання американської історії та культури; отримати методичні посібники з планування активного відпочинку з англійською мовою; переглянути історичний фільм про становлення християнського суспільства в США.
Окрему увагу було присвячено покликанню вчителя у світлі Євангелія. Педагоги мали нагоду молитися англійською, слухати семінар «Ісус — досконалий Вчитель», відбути прощу до Марійського духовного центру у Зарваниці, взяти участь у реколекційній науці «Ідіть і навчайте всі народи», а також розглянути особу патріарха Йосифа Сліпого як вчителя та поліглота. Майстер-класи вели о. д-р Мартин Хомів, сотрудник катедрального собору Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці м. Тернополя, та д-р Ірина Іванкович, викладач англійської мови Менор-коледжу (США).
У слові до учасників заходу Блаженнійший Святослав (Шевчук) зазначив: «Учитель — це не просто професія; це — покликання. Учитель іноземної мови — це також посол іншої культури, який відкриває своїм учням знання про інший світ. Тому радію, що сьогодні ви матимете нагоду глибше пізнати і згодом донести у своїх класах знання про американську систему освіти й особливо її християнський вимір. Місце, у якому відбувається цей семінар, місце народження слуги Божого Йосифа Сліпого, який, до слова, був надзвичайно вимогливим професором і сам вільно володів кількома іноземними мовами, спонукатиме вас до молитви. Присутність і наука священика, духовного вчителя, дасть вам можливість поглянути на своє покликання педагога через Слово Боже та через призму Євангелія».
На завершення програми, учасники семінару отримали сертифікати та пакет інформаційних матеріалів.
Прес-служба товариства «Свята Софія» США

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply