Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 24, 2020

Філарет застеріг від третьої світової війни

Автор:

|

Квітень 30, 2015

|

Рубрика:

Філарет застеріг від третьої світової війни

Фларет у Європарламенті

Предстоятель Української православної церкви Київського патріархату (УПЦ КП) Філарет на минулому тижні виступив у Брюсселі перед депутатами Європарламенту, членами комітету з питань закордонних справ та делегації зі зв’язків із Україною. Він зазначив, що одним із завдань Церкви є запобігання війнам і боротьба за мир. Це завдання, за словами Філарета, і стало основною причиною його візиту до Брюсселя. «Йдеться не про локальну війну на сході України, але про початок можливої третьої світової війни», — заявив владика. Він наголосив, що тільки зупинивши аґресора, можна запобігти подальшому погіршенню ситуації в Європі.

При цьому Філарет нагадав, що Москва не задовольнилася Кримом і почала дії на Донбасі, а наступними можуть стати країни Балтії та такі держави, як Румунія і Польща. «Якщо Росія почне війну з країнами НАТО, що це означає? Це означає третю світову війну», — сказав вмитрополит.
Віе також зустрівся з Александром Вершбоу, заступником генерального секретаря НАТО, в ході зустрічі обговорювалася ситуація в Україні та можливі варіанти виходу із кризи. «Обіцяє Україні підтримку», — повідомив патріарх після закінчення зустрічі.
У ході дводенного візиту до Брюсселя український патріарх провів 17 зустрічей із керівництвом Європейського Союзу (ЄС) і НАТО, в т. ч., з президентом Європейської Ради Дональдом Туском, Верховним представником ЄС з питань спільної зовнішньої політики та політики безпеки Федерікою Могеріні, комісаром ЄС із питань Європейської політики сусідства та переговорам з розширення Йоханнесом Ханом.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply