Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 23, 2020

Єпископи УПЦ США виступили зі заявою

Автор:

|

Грудень 19, 2013

|

Рубрика:

Єпископи УПЦ США виступили зі заявою

Події останніх тижнів, особливо кількох останніх днів, у житті незалежної України спонукали Собор єпископів Української православної церкви (УПЦ) США закликати українців «залишатися вірними своїм прагненням продовжити розвиток справжнього демократичного суспільства», яке, як вважають владики, перебуває під серйозною загрозою.

«Голоси тих, хто на вулиці, повинні бути почуті та взяті до уваги, вони не можуть бути придушені шумом і непевністю тих чиновників, котрі заплутують народ і знущаються з нього, використовуючи насильство супроти тих, хто протестує! Застосування сили та насильства не допоможуть у вирішенні політичних проблем», — наголошують у своїй черговій заяві з приводу подій в Україні американські єпископи.
Вони закликали лідерів України негайно припинити насилля проти тих, хто бере участь у протестах. «Майбутнє демократії України залежатиме від діалогу та здатності влади вислухати голос громадян. Необхідним є те, щоби панував свідомий розум і спокій. Жодна фізична сила ніколи не знищить свободи вибору та голосу громадян! Влада повинна поважати тих, хто бере участь у протестах, які всього-на-всього використовують свої політичні та конституційні, а найважливіше — Богом дані права: мирно збиратися на протести й демонстрації. Діалог повинен бути встановлений між усіма зацікавленими сторонами з метою уникнути погіршення ситуації в бік хаосу й економічної розрухи», — сказано в заяві, яку підписали митрополит Антоній і єпископ Даниїл.
Владики просять вірних УПЦ у США фінансово підтримати тих, хто стоїть на вулицях Києва й інших міст. 15 грудня в парафіях Української православної церкви США було відслужено спеціальні молебні за Україну.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply