Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 20, 2019

Довічно ув’язнені стали ченцями

Автор:

|

Січень 12, 2012

|

Рубрика:

Довічно ув’язнені  стали ченцями

У Вінницькій в’язниці (Україна) небезпечні злочинці здійснюють постриг просто на території режимного об’єкта. У тюремному монастирі живуть 12 послушників і два ченці. «Духовний досвід приходить, якщо ми по 6—8 годин займаємося, читаємо святих отців. Я їх читаю близько десяти років. І стільки часу, скільки ми тут сидимо, я би напевно ніколи не мав навіть у монастирі», — зазначив Андрій Чистяков, довічник-чернець. Тут усе так само, як і у відкритому чоловічому монастирі. Єдине, що священикам доводиться навідувати своїх підопічних чотири рази на рік. Однак від цього охочих піти в монастир не меншає. Довічний вирок Ігор отримав за вбивство чотирьох людей.

Убивці та ґвалтівники каються в скоєному, однак свого вироку не оскаржують. А через 20 років ув’язнення вони мають шанс попросити про помилування.

«Якщо він шкодує про те, що сталося, насправді, який би він спосіб життя не провадив до того, як став православним, це не може бути перешкодою для того, щоби прийняти його в чернецтво», — сказав єпископ Тихон Васильківський.

 Андрій Підкуймуха

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...