Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 23, 2021

До душпастиря Євромайдану навідалися «гості»

Автор:

|

Січень 16, 2014

|

Рубрика:

До душпастиря Євромайдану навідалися «гості»

Якщо київські «даівці» зараз пресують, в основному, учасників автопробігу до Межигір’я та журналістів, то їхні львівські колеги пішли ще далі. 4 січня ц. р. вони «завітали» до відомого греко-католицького священика о. Михайла Димида, котрий є одним із найактивніших душпастирів Євромайдану. Про це о. Михайло написав у «Фейсбуці».

«Нині пообіді мене відвідали дома представники ДПС! Казали, що мають інформацію , що я нібито десь у Київській області не зупинився на вимогу їхнього колеги! Я розмовляв із ними перед хатою, зняв відео, нічого не підписував! Сусіди зійшлися! Виписали мені повістку, я її не взяв і заявив, що не прибуду до них і що, зрештою, пораджуся з адвокатами Майдану. Уявіть, що ви їдете на Золочів і дорогою вас зупиняє інспектор ДПС! Ви не зупиняєтесь, бо у весільній автоколоні! Щоби вияснити цю справу, до вас приїжджає не хто інший, як сам начальник відділення ДПС майор Пупкін! Це виглядало би неправдоподібно, як би не сталося! Щоправда, дорога була не на Золочів, а на Межигір’я! А замість весільного кортежу — автомайдан!
До мене 4.01.2014 приїхав майор міліції Цимбрило Ігор Романович — начальник відділення ДПС. У рапорті написано: «Доповідаю Вам, що 29.12.2013 під час несення служби на 20 км а/д Київ-Овруч близько 12.30 автомобіль Volkswagen не виконав мою вимогу про зупинку що надавалась за допомогою жезла та свистка, чим порушив п. 2.4 Правил дорожнього руху України. Інспектор ДПС взводу № 2 РПДС в Київській області О. А. Рогач».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply