Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 22, 2020

До 900-річчя протекторату Папи

Автор:

|

Лютий 21, 2013

|

Рубрика:

До 900-річчя протекторату Папи

У Ватикані 9 лютого відбулася церемонія, присвячена 900-річному ювілею входження Мальтійського лицарського ордену під протекторат Папи Римського. У церемонії взяли участь Бенедикт XVI і близько 4 тис. членів ордену та волонтерів.

У своєму зверненні до присутніх Бенедикт XVI відзначив роль лицарів Мальтійського ордену, яку вони протягом століть відігравали в справі захисту паломників у Єрусалимі. Він закликав членів ордену не забувати про своє коріння та продовжувати надавати допомогу нужденним.
Орден був заснований 1048 року як організація, яка допомагає бідним і хворим паломникам на Святій землі. Під час першого хрестового походу вона перетворилася на релігійно-військовий орден, що 1113-го потрапив під протекцію Папи Римського. Після того, як християни втратили Єрусалим, центром роботи ордена став острів Родос, а потім – Мальта. 1834 року організація переїхала до Риму. Зараз Мальтійський орден налічує 13,5 тис. членів. У його роботі беруть участь також 80 тис. волонтерів і 25 тис. медичних працівників. Орден проводить гуманітарну роботу в більш ніж 120 країнах по всьому світу.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply