Новини для українців всього свту

Wednesday, Aug. 5, 2020

Ченці читають прокляття Януковичу?

Автор:

|

Жовтень 24, 2013

|

Рубрика:

Ченці читають прокляття Януковичу?

Cтарці при монастирі читають псалом проти президента України Віктора Януковича, у якому є таке побажання: «Хай поневіряються діти його і жебракують, і просять хліба з руїн своїх». Про це заявила опозиційний народний депутат Олександра Кужель на прес-конференції в Донецьку.

«Знаєте, до мене приїжджали черниці з монастиря. Вони сказали страшну річ, що старці попереджали Януковича, щоби він припинив… Адже й для Церкви погано, коли люди озлоблюються, немає грошей. Тож вони сказали, ніби об’єдналися й читають 108-й псалом проти Януковича. Віктор Федорович повинен розуміти наслідки. Можна сховатися від Тимошенко, можна заткнути рота опозиції, але від Бога не сховаєшся», — повідомила народний депутат. Сама п. Кужель наголосила, що вона є дуже віруючою людиною. «Я молюся й прошу, щоби Юлія Тимошенко була хоча би відправлена на лікування, а Україна підписала Угоду про асоціацію», — розповіла вона журналістам.
У псалмі, про який говорила Олександра Кужель, є такий текст: «6. Постав над ним нечестивого, і Сатана нехай стане одесную його. 7. Коли буде судитись, нехай вийде винним, молитва ж його бодай стала гріхом. 8. Нехай дні його будуть короткі, достоїнство його візьме інший. 9. Діти його стануть сиротами, а жінка його — вдовою. 10. Хай поневіряються діти його і жебракують, і просять хліба з руїн своїх. 11. Хай захопить лихвар все, що є у нього, і чужі розтягнуть його працю!.. 17. Полюбив прокляття — воно і прийде на нього; не хотів благословення — воно і віддалиться від нього». Нагадаємо, що п. Янукович носить під сорочкою великий хрест на ланцюгу під назвою «Розп’яття. Вхід розсудливого розбійника в Рай».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply