Новини для українців всього свту

Wednesday, Jan. 22, 2020

Будинок священика спалили

Автор:

|

Січень 07, 2015

|

Рубрика:

Будинок священика спалили

Спалена оселя

У селі Подиному Менського району Чернігівської області згоріла хата ієромонаха Нестора (Назарова), настоятеля місцевої, нещодавно організованої громади Української православної церкви Київського патріархату (УПЦ КП). Зазначається, що о. Нестор протягом тривалого часу був ченцем місцевого Домницького монастиря Московського патріархату (МП). «Не витримавши більше проросійської позиції своєї Церкви, восени він звернувся з проханням до Чернігівської єпархії КП прийняти його», — ідеться у повідомленні прес-служби єпархії.

Архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій задовольнив прохання послушника Созонта (Назарова), постриг його в чернецтво з іменем Нестор і висвятив у сан диякона та пресвітера. Після проходження практики о. Нестор був призначений настоятелем новоствореної громади Київського патріархату в село Подино, де він проживає.
У прес-службі УПЦ КП повідомили, що після переходу в Київський патріархат о. Нестор неодноразово отримував від фанатичних прихильників УПЦ МП приховані погрози. «Якщо ти пішов у розкол, то краще тобі звідси поїхати», — застерігали його. Близько першої години ночі 29 грудня о. Нестор побачив, що з-під даху його будинку йде дим. Унаслідок пожежі будівля повністю згоріла, вдалося лише частково врятувати майно. «Найімовірнішою причиною є умисний підпал», — зазначають в УПЦ КП.
У зв’язку із цими подіями архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій звернувся до правоохоронних органів із вимогою провести всебічне розслідування та виявити причину пожежі. У разі, якщо підтвердиться припущення про навмисний підпал, владика вимагає знайти зловмисників і притягнути їх до відповідальності.

Роман Ганкевич, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply