Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 30, 2020

Бойовики в рясах

Автор:

|

Грудень 17, 2015

|

Рубрика:

Бойовики в рясах

Православный фашизм

Російська православна церква (РПЦ) задіює всі важелі, аби втримати парафії та майно. Кров для неї — вже не дивина. «Російська православна армія» давно стріляє в українців на східному фронті. Але, здається, Московський патріархат вирішив поширити бойовий досвід і на Західну Україну. Причина — проста. Тут місцеві парафії одна за одною переходять із Московського в Київський патріархат.
В Українську православну церкву Московського патріархату призначили двох емісарів із правами, вищими, ніж навіть у митрополита. Їхнє завдання — завадити переходам вірян від Московського патріарха Кирила до Київського патріарха Філарета. Мало того, йдеться навіть про формування цими «воїнами» Кирила бойових загонів.
Подейкують, що ці «святі воїни» не тільки перебирають на себе управління західними єпархіями під час приїзду і здатні поставити на місце будь-якого митрополита, а й можуть спрямувати в реґіон спеціальні загони «казаків» і спортивного вигляду семінаристів у будь-яку «гарячу точку».
Журналісти відвідали три області — Рівненську, Тернопільську та Закарпатську. У цих реґіонах переходи під юрисдикцію Київського патріархату закінчувалися масовими сутичками. Села Катеринівка, Птича та Пилипець — усюди були спортсмени-семінаристи, обдерті кулаки та роз’юшені обличчя.
Держава Україна наразі демонстративно відхрестилася від питання переходів. Та найпевніше, це лише примножить кількість конфліктів і розбитих фізій. Особливо після завершення формування силових загонів РПЦ. Емісари Кирила зроблять усе, аби Україна не мала власної помісної православної церкви.

Сергій Гальченко, ТСН

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply