Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 19, 2021

Бойовики обстрілюють церкви

Автор:

|

Вересень 04, 2014

|

Рубрика:

Бойовики обстрілюють церкви

Розгромлена церква

Артилерія терористів 20 серпня ц. р. завдала удару по Свято-Покровському храму в селищі міського типу Новосвітлівці Луганської області. У церкві на момент обстрілу ховалися мирні жителі селища. «Бійцям батальйону «Айдар», який контролює селище, довелося відступити від зайнятих позицій, аби терористи припинили обстріл церкви. Пізніше «айдарівці» повернули собі цілковитий контроль над цим населеним пунктом», — повідомив військовий кореспондент Всеволод Філімоненко, демонструючи відеозапис.

А 25 серпня в місті Кіровському Донецької області внаслідок артилерійського обстрілу в храм Святого праведного Івана Кронштадського влучив снаряд, загинуло троє людей. Про це поінформував Андрій Лисенко, спікер інформаційно-аналітичного центру Ради з національної безпеки й оборони. Крім того, за його словами, «з установок «Град» терористи стріляли в село Комуну Донецької області, поряд із яким немає підрозділів сил Антитерористичної операції. Багато мирних жителів постраждало, зараз їх кількість уточнюється».

До слова
У Лубнах упала баня Покровської церкви, служителі якої називали українських солдатів карателями, а терористів на Донбасі підтримували як «захисників істинного православ’я та російської землі». Покровська церква в райцентрі належить УПЦ МП.

Баня, що впала

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply