Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 15, 2019

Біля образу Божої Матері зацвіли сухі лілії

Автор:

|

Жовтень 09, 2014

|

Рубрика:

Біля образу Божої Матері зацвіли сухі лілії

Диво Божої Матері

У селі Чукві Самбірського району на Львівщині вже другий рік поспіль трапляються дива в місцевій церкві Різдва Пресвятої Богородиці. У храмі мироточила ікона, з’являлося дивне світло на Плащаниці, а тепер ще й зацвіли сухі квіти біля образу Божої Матері.

«Торік привіз у церкву з Почаєва три іконки Богоматері Іверської. Перед Зеленими святами вона почала мироточити. Диво спостерігали цілий тиждень. Біля ікони поставили лілії у вазах. Коли воду прибрали, а квіти засохли, почали помічати, що із сухих пагонів відростають зелені та з’являються нові свіжі бутони», — розповів о. Василь Бухній, настоятель храму Пресвятої Богородиці в Чукві.
Сухі квіти розпускалися від 14 серпня до 14 жовтня. Зеленіли та цвіли. Потім знову зів’яли. Цього року біля Іверської ікони також поставили букет білих лілій – і диво повторилося. «Стебло – таке сухе, що аж тріщить в руках і ламається, а квіти цвітуть. Ба більше, на сухому пагоні появилося з десяток свіжих бутонів. Одну таку галузку подарував митрополиту Філарету в Київ. Інакше, як дивом, цього не назвеш. Щодня відправляємо біля ікони акафісти», — додав священик.
Настоятель каже, що в церкві були й інші дива. Зокрема, появилася біснувата жінка. Коли а храмі виставили ікону Іверської Матері Божої, вона кричала диким голосом. «А потім ще й заревіла, коли я їй сказав, що у нашій церкві з’явилося дивне світло над ранами Христа на Плащаниці та Плащаниці Богородиці, а жінку направив на очищення духа. А ще одна – взагалі оздоровилася. У жінки була зламана рука. Пальці дуже опухали, мала страшні болі. Приклалася до ікони Іверської, помолилася. Вийшла з церкви та вже за кілька хвилин телефонує, що біль минув, набряк зійшов, може рухати пальцями», — розповідає о. Василь.
Завдячують життям Іверській іконі і двоє вояків зі зони Антитерористичної операції з Чукви. Перш ніж вони поїхали на схід, тамтешній панотець благословив хлопців образом і подарував освячені медальйони. «Одному куля пробила бронежилет — це 100 % смерть, – але дивом влучила в медальйон, і чоловік відбувся подряпиною. А інший був в Іловайському котлі. Каже, що бронетранспортер розірвало, «Градами» їх накривало. Хлопцям поряд відірвало кому руку, кому ногу. Одному знесло півчерепа, на цьому ж хлопчині, котрого благословив іконою, згорів одяг, а він залишився живий і без опіків та подряпин. Хіба це – не диво?», — питає о. Бухній.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...