Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 30, 2020

Без України світ може стати на порозі війни

Автор:

|

Лютий 20, 2014

|

Рубрика:

Без України світ може стати на порозі війни

Те, що відбувається в Україні, раніше чи пізніше зачепить не тільки всю Європу, а й кожного мешканця США. На цьому наголосив Блаженнійший Святослав (Шевчук), глава Української греко-католицької церкви (УГКЦ), під час проповіді в Українському католицькому крайовому соборі Пресвятої Родини у Вашинґтоні.

Зазначимо, що 9 лютого ц. р. завершився офіційний візит предстоятеля УГКЦ до США. Головною метою цих відвідин, що розпочалися 4 лютого, була участь у 62-му Національному молитовному сніданку. «Скажу вам чесно, що нас по-різному слухали. Хтось із конґресменів чи інших представників влади США, мабуть, слухаючи про Україну, думав собі: Богу дякувати, що в нас, в Америці, немає тих проблем, що в Україні, добре, що нам краще, ніж їм. Але я мав на меті зруйнувати таке «фарисейське відчуття кращості». Бо якщо Україна не залишиться вільною та незалежною державою, тоді весь світ може стати на порозі нової «холодної війни», —зазначив глава УГКЦ.
Блаженнійший Святослав наголосив, що цей сніданок був доброю нагодою зустріти багатьох людей, оскільки прибуло понад 135 представників різних країн. «І ми мали унікальну можливість у той непростий історичний для нашої Батьківщини період говорити правду про те, що відбувається в Україні», — зазначив Предстоятель УГКЦ.
На його погляд, події в Україні зараз зривають маски з багатьох людей, скидають фальшиві образи, які хтось собі витворив як серед українського політичного, громадського, церковного середовища, так і в усьому світі. «Тому ми молимося, аби Господь Бог допоміг кожному з нас знати правду про себе й про свою країну та виблагати милосердя для нашої країни й для кожного з нас», — побажав на завершення Блаженнійший.
Він подякував вірним за нагоду молитися з ними та в молитвах принести на престол перед Господом Богом Україну, український народ, українську державу, яка переживає такий нелегкий момент своєї історії.
«У євангельському читанні ми чуємо розповідь Христа про двох людей, котрі прийшли до храму: фарисея, котрий вивищував себе з-посеред інших, і митаря, що почувався негідним бути в храмі й молився тільки однією молитвою: «Боже, милостивий будь мені грішному». І Христос поставив за приклад усім християнам саме цього митаря», — нагадав проповідник.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply