Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 19, 2018

Акції біля церкви УПЦ МП у Львові

Автор:

|

Травень 28, 2015

|

Рубрика:

Акції біля церкви УПЦ МП у Львові

Акція Економічного бойкотного руху

Олег Радик, координатор Економічного бойкотного руху, разом із однодумцями провів акцію біля української православної церкви Московського патріархату (УПЦ МП) на вулиці Короленка у Львові. «Відбулася запланована акція на знак протесту проти дій ієрарха, предстоятеля їхньої Церкви митрополита Онуфрія та його зневаги до пам’яті полеглих Героїв (як писав «Міст», очільники УПЦ МП демонстративно сиділи під час зачитування імен Героїв України у Верховнфй Раді України 8 травня). Ми хочемо нагадати львів’янам, що люди, котрі вважають Онуфрія главою своєї «секти», живуть у Львові і ходять поміж нас. Хочемо сказати московським правовірним, що ми про них пам’ятаємо», — повідомив п. Радик.

За його словами, під час учасники акції розписали огорожу біля церкви написами: «Путінські сатаністи!». «Це — тому, що їхня Церква діє у фарватері Путіна, а не Ісуса Христа», — пояснив активіст. Він зазначив, що, за збігом обставин, у цей час повз проїжджав патруль міліції, тому активістам довелося пояснювати свої дії у райвідділку.
«Ми нікуди не втікали, не чинили спротиву. Розуміли, що це — порушення, і за це треба понести покарання. Був складений адміністративний протокол, і ми будемо змушені сплатити штраф. Ми його сплатимо і не будемо нікуди втікати, бо це — наше місто. Нехай втікають московські попи», — додав Олег Радик.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...