Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 21, 2020

Тунель кохання

Автор:

|

Липень 11, 2013

|

Рубрика:

Тунель кохання

Над закинутими залізничними шляхами біля селища Клевані на Рівненщині виросла огорожа з дерев, яка утворила вздовж шляхів зелений коридор під романтичною назвою “Тунель кохання”.
У природи – власні закони, і з часом вона вміло наводить по-своєму лад у тих місцях, де раніше активно погосподарювали люди. Раніше цією залізничною гілкою періодично проїжджали потяги, однак невдовзі дорогу остаточно закинули й перестали підрізати гілки на деревах. Тому природа створила тут свій ландшафтний дизайн – коридор завдовжки приблизно кілометр. Сама залізниця тягнеться на 3 км і з’єднує поселення Клевань з Оржівським деревообробним комбінатом. І все ж тією дорогою регулярно курсує поїзд заводу ТОВ “ОДЕК Україна” – частий персонаж на фотографіяхі з “Тунелю кохання”. Саме він ламає зростаючі гілки дерев і тримає тунель в такому стані.
Навесні, влітку й восени, коли навколо шпал виростають листяні стіни та стеля, це чарівне місце приваблює романтиків з усієї країни. Відвідування “Тунель кохання” вже стало вважатися гарною прикметою. Закохані загадують в тунелі бажання й обмінюються поцілунками. Якщо любов – щира, то все задумане обов’язково здійсниться.
Саме ж селище Клевань, що за 24 кілометри від Рівного, розташувалося на річці Стублі. Воно є дуже давнім і згадується в літописах ще в 1113 році.
Тим, хто захоплюється українським краєзнавством, буде цікаво побачити руїни Клеванського замку 1475 року побудови та храм Благовіщення із дзвіницею 1630 року. Також варто відвідати церкву Різдва Христового 1777 року.

Віталій Степ

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply