Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 21, 2019

Сім див від Олега Зубкова

Автор:

|

Листопад 08, 2012

|

Рубрика:

Сім див від Олега Зубкова

Журналісти українських засобів масової інформації (ЗМІ) добре знають, що знайти надзвичайно цікаву й, головне, позитивну інформацію завжди можна в ялтинському зоопарку «Казка» чи сафарі-парку «Тайган», які створив Олег Зубков. Опікувана ним родина — це майже 1,5 тис. тварин, серед яких є 54 леви. Навіть ці представники родини котячих вважають п. Олега за свого й завжди ластяться до нього, не помічаючи, що під час таких пестощів уже пошматували кігтями не одну пару штанів і курток свого господаря.

Раніше Зубков, звиклий до уваги газетярів, ніколи не турбував ЗМІ з власної ініціативи – вони самі зверталися до нього, коли той творив свої дива. Пан Олег завше діяв за принципом: спочатку — добра справа, а слава й сама тебе потім знайде. Бувало, що це оберталося для нього великими неприємностями, як-от із сафарі-парком, коли після його відкриття навіть було порушено карну справу.
І ось цьогоріч Олег Зубков чи не вперше переступив через власне правило та влаштував презентацію своїх нових дивовижних проектів. Він не лише словами, а й справою доводить, що весь Кримський півострів, а не тільки його південний берег, може стати принадою для туристів. Сафарі-парк, де за один літній сезон побувало 3,5 тис. відвідувачів, продемонстрував, що екотуризм тут має великі перспективи. За проектом Олега Зубкова, поруч із «Тайганом» у Білогірському районі – біля підніжжя знаменитої Білої скелі (Ак-Кая), де було знято понад сто художніх фільмів, – буде споруджено справжній парк чудес. На 12-гектарній території мають вирости казкові замки з королівнами й примарами, вітрові й водяні млини, античний театр, археологічний музей, різні скульптурні експозиції. На вершину Ак-Кая вестиме канатна дорога.
Фактично цей парк під умовною назвою «Біла скеля» стане кримським «Діснейлендом». А ще в Білогірському районі передбачається створити ландшафтний парк на площі в 70 га, «родзинкою» якого стане 700-річний Суворовський дуб. Тут будуть об лаштовані не лише фонтани, водоспади, а й поля для гольфу й інших ігор, доріжки для екстремалів — ролерів і скейтерів.
Та особливо заінтригувало всіх повідомлення, що Олег Зубков замахнувся на спорудження біля входу до парку «Тайган» так званого «Кримського колізею». За своїми обрисами, а можливо, навіть і за параметрами споруда буде повторювати знаменитий давньоримський амфітеатр. Це буде чудовий концертний майданчик для проведення фестивалів. Олег Зубков планує спорудити цілісний комплекс — із розташованими всередині готелями та ресторанами та з великою автостоянкою. Передбачається, що з «Тайганом» головний корпус буде з’єднано підземним переходом, яким леви діставатимуться на арену, де їх будуть зустрічати не гладіатори, а годувальники м’ясом. Якщо задумані п. Олегом парки зможуть приймати відвідувачів уже через два-три роки, то на спорудження величного «Кримського колізею» знадобиться близько семи літ і сила-силенна кримського черепашнику. Реалізація цих проектів дасть змогу перетворити на чудове місце масового відпочинку й кримський степ, який усе ще чекає, аби хтось вклав у нього душу.
Єдине, чого потребує ініціатор майбутніх туристичних об’єктів, які стануть окрасою Криму, – це послідовна підтримка з боку уряду, Верховної Ради України й різних служб автономної республіки, щоби він не витрачав років на саме оформлення земельних ділянок і розв’язання інших бюрократичних проблем. Наразі йому обіцяють сприяння Міністерство курортів і туризму Криму та державна адміністрація Білогірського району. А найпалкішими його прихильниками є, звичайно, журналісти. За їхніми підрахунками, невдовзі Крим збагатиться сімома чудесами від Олега Зубкова.

Сергій Горицвіт

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...