Новини для українців всього свту

Wednesday, Jan. 27, 2021

Сердючка — на Фабриці мрій

Автор:

|

Липень 05, 2012

|

Рубрика:

Сердючка —  на Фабриці мрій

Артист Андрій Данилко, він же втілення Вєрки Сердючки, імовірно, зніметься в Голівуді. Причому зіграти зірці випаде з відомим баскетболістом.

Яскравий образ Вєрки Сердючки зацікавив заокеанських продюсерів. І нещодавно стало відомо, що Вєрка Сердючка, себто Андрій Данилко, зіграє в кіно разом із Шакілом О’Нілом. Сценарій майбутнього фільму ще не написаний, але ідея вже є.

За сюжетом, українська дівчина Сердючка приїжджає підкорювати Голівуд і закохується у баскетбольну знаменитість. Андрій Данилко вважає ідею майбутнього фільму цікавою, проте з висновками поки що не поспішає. Натомість його продюсер Юрій Нікітін цілком упевнений в успішному завершенні проекту.

«Шанси цього фільму на успіх — дуже великі. Він буде розрахований, в основному, на прокат в Америці й країнах СНД, хоча продюсери говорять про можливий великий успіх у Китаї, оскільки Шакіл О’Ніл там — культовий персонаж», — стверджує п. Нікітін.

Водночас подейкують, що відомий баскетболіст поки що не знайомий із Сердючкою, але бачив її численні кліпи в Інтернеті. Та й Андрій Данилко до пропозиції продюсерів також не знав, хто такий Шакіл О’Ніл.

Щодо того, хто фінансуватиме фільм, Юрій Нікітін поки не зізнається. Каже лише, що веде перемовини з якоюсь великою американською компанією. І зараз обговорюються розміри гонорару для Данилка. До речі, за попередньою домовленістю у фільмі візьме участь ще одна українка — мама актриси Міли Йовович — Галина Логінова.

Повідомляється також, що зйомки стрічки за участю американської й української зірок призначено вже на осінь 2012 року. А в прокат фільм із Сердючкою вийде, як обіцяють, навесні 2013-го.

 Соломія Даць

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply