Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 20, 2019

National Geographic радить відвідати Крим

Автор:

|

Грудень 20, 2012

|

Рубрика:

National Geographic радить відвідати Крим

Видання National Geographic Traveler опублікувало список місць, де туристам треба обов’язково побувати наступного 2013 року. До топ-20 потрапив і «курорт царів та жирних котів Політбюро» — півострів Крим. Крим — це рай із краєвидами, гідними Рив’єри, але з нижчими цінами, стверджує видання. Приїздити туди варто починаючи з травня й аж до самого жовтня.

Автори цитують слова князя Григорія Потьомкіна, який запевняв, що Росії потрібен цей рай, а також письменника Антона Чехова, який казав, що там ніколи не буває зими. Від радянської доби півострову залишилися в спадок громіздка бетонна архітектура та непривітні babushkas на вулицях. Зате туристи тепер можуть відвідати колись таємну базу підводних човнів у Балаклаві та Лівадійський палац, де 1945-го вирішувалася доля післявоєнної Європи.
Іще National Geographic Traveler згадує про курорти із цілющими грязями, виноградники Масандри та нектар «Сьоме небо». Що ж до транспорту, то видання пояснює читачам, що таке marshrutka, а з наїдків радить скуштувати чебуреки, лагман і плов у місцевих ресторанах і кафе. Багато людей у Криму розмовляє англійською, але туристам стане в пригоді російський розмовник, зазначають автори. «Налаштуватися» ж на подорож до Криму має допомогти книга «Дама із собачкою», написана Чеховим саме в Ялті.
Ще до рейтинґу ввійшли: французьке місто Марсель, округ Раджа Ампат, що в Папуа, італійське місто Равенна, а також територія помірного тропічного лісу в Канаді. Крім того, у переліку є Малаві, що на південному сході Африки, столиця Еквадору та найбільше місто цієї країни — Кіто, а також Паган — стародавня столиця однойменного царства, що нині входить до складу М’янми. До топ-20 також потрапили канадський острів Кейп-Бретон, Уґанда, долина річки Гудзон (США), грецьке місто Салоніки, Ґренада, норвезький порт Буде й місто Вальпараїсо, що в центральній частині Чилі.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...