Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 19, 2021

Письменник Андрій Любка об’їде США та Канаду

Автор:

|

Жовтень 19, 2017

|

Рубрика:

Письменник Андрій Любка об’їде США та Канаду

Зараз відбувається тур українського письменника Андрія Любки містами Сполучених Штатів Америки і Канади. Під час туру заплановані творчі вечори, публічні дискусії, зустрічі зі студентами провідних університетів та місцевою українською діаспорою. Під час літературних виступів автор читає уривки з роману «Карбід» (Meridian Czernowitz, 2015), англійський переклад якого здійснили Райлі Костіґан та Ісаак Вілер.
Тур розпочався з Нью-Йорка, де 9 жовтня в Інституті Гаррімана Колумбійського університету відбувся вечір під назвою Smuggling Ukraine Westward, а вже 12 жовтня письменник виступив в Інституті Кеннана у Вашинґтоні. Виступи в Нью-Йорку та Вашинґтоні проходили в рамках програми Contemporary Ukrainian Literature Series, що вже десять років поспіль привозить сучасних українських письменників до США.
Наступні презентації пройшли у Філадельфії (14 і 15 жовтня) та Пенсільванському університеті (17 жовтня). Відтак, 19 і 20 жовтня пройдуть у Канзаському університеті, 22 жовтня — у Каліфорнійському університеті, 24 жовтня — в Іллінойському університеті в Урбан-Шампейн і 26 жовтня — в Чикаґо, після чого розпочнеться тур Канадою, що охопить Вікторію (28 жовтня), Едмонтон (30 жовтня), Вінніпеґ (1 листопада), Монреаль і Торонто. Точний час і місця виступів анонсуватимуться окремо на Facebook-сторінці письменника.

Марічка Ільїна, «Львівська пошта»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply