Новини для українців всього свту

Wednesday, Sep. 30, 2020

Прибічниця сепаратистів їде в ДНР

Автор:

|

Червень 11, 2015

|

Рубрика:

Прибічниця сепаратистів їде в ДНР

Валентина Лисиця

Валентина Лисиця, звільнена з оркестру в Торонто після постів у соціальних мережах на підтримку українських сепаратистів, дасть концерт у Донецьку на прохання «міністерства» терористичної організації «Донецька народна республіка» (ДНР). «Я їду грати в Донецьк 22 червня. У мене є запрошення з міністерства культури ДНР. У них буде великий концерт, присвячений річниці початку Великої Вітчизняної війни», — заявила піаністка.
Вона також додала, що в Донецьку заплановано гала-концерт, але їй поки що не відомо, в якій саме частині міста він буде проходити. «Я вже сказала (організаторам), що буду грати де завгодно, буду грати там, де буде хоч який-небудь інструмент», — зазначила п. Лисиця.
Вона також розповіла, що має намір поїхати до Росії, але відвідати РФ зможе тільки наступного сезону. «У мене — дуже щільний гастрольний графік. Уже все розписано на рік-два наперед. Також дехто «запрошує» мене до Росії. Кажуть: забирайтеся і грайте у РФ, в Криму, в Донецьку. Я, мабуть, так і зроблю», — додала музикант.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply