Новини для українців всього свту

Saturday, May. 30, 2020

Прощавай, Pink Floyd!

Автор:

|

Серпень 20, 2015

|

Рубрика:

Прощавай, Pink Floyd!
Девід Ґілмор

Девід Ґілмор

Девід Ґілмор, фронтмен групи Pink Floyd, підтвердив інформацію про розпуск групи. «Гастролювати та записуватися без покійного Ріка Райта для Pink Floyd — просто немислимо. Тому — досить», — пояснив своє рішення музикант. Він також зазначив, що розуміє бажання фанатів групи мати можливість чути улюблені пісні наживо, але зізнався, що не вважає себе зобов’язаним гастролювати зі старим матеріалом до кінця життя.
У вересні ц. р. п. Ґілмор дасть три концерти в Лондоні, а також планує випустити альбом Rattle That Lock, який стане для нього другою сольною платівкою після On An Island (2006). Фінальний альбом Pink Floyd під назвою The Endless River вийшов 2014 року і використовував матеріал, записаний із п. Райтом ще в 1993-1994 рр. Річард Райт помер 2008-го.
Група Pink Floyd була створена 1965 року. За час свого існування колектив записав 15 студійних альбомів, які були продані накладом близько 300 млн примірників. 1994-го музиканти були удостоєні премії Grammy за композицію Marooned. Того ж року гурт припинив діяльність, але часоом збирався для спільних виступів.

Дарина Цвях, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply