Новини для українців всього свту

Tuesday, Dec. 1, 2020

Про надання премій фундації ФУВУ

Автор:

|

Листопад 06, 2014

|

Рубрика:

Про надання премій фундації ФУВУ
Володимир Базилевський, Людмила Солончук, Тетяна Коломійченко, Наталя Осипчук, Олег Романчук та Аскольд Лозинський

Володимир Базилевський, Людмила Солончук, Тетяна Коломійченко, Наталя Осипчук, Олег Романчук та Аскольд Лозинський

У будинку Спілки письменників України (СПУ) 23 жовтня ц. р. відбулося врочисте вручення премій літературно-наукового конкурсу імені Воляників-Швабінських при Фундації Українського вільного університету (ФУВУ). Премії лауреати отримували з рук Аскольда Лозинського, голови ФУВУ, за присутності Михайла Сидоржевського, голови Київської СПУ, Богдана Футея, професора УВУ, й інших учасників.
Журі конкурсу в складі Михайла Казаренка, Ігоря Мірчука та Олі Кузишин-Воляник працювало від 1 липня до 30 вересня ц. р., розглянувши понад 20 праць: це – повісті, новели, поезії, наукові есе тощо, які були надіслані до ФУВУ. Праці, які підлягали розгляду, — ті, що вийшли друком українською мовою 2013 року. Називаємо переможців.
Перша премія: Тетяна Коломийченко — за працю «Шалені коні» (повісті й оповідання з часів Голодомору), (Дніпропетровськ: Журфонд, 2013).
Дві другі премії: Олег Романчук — за збірку статей та есе «Перезаснування України: подолати ретросистемні загрози державності» (Львів: Універсум, 2013); Володимир Базилевський, упорядник антології поезій 45 авторів ХХ ст. «Стріла. Суб’єктивна антологія» — за авторство передмови й окремих статей про кожного поета (Київ: ВУД-Просвіта, 2013).
Дві треті премії: Людмила Солончук — за збірку віршів «На Спокутницькій Тверді» (Черкаси: Інтроліґатор, 2013); Наталія Осипчук — за фантастичну повість для дітей «Ваш вихід, Дарино Романівно!» (Хмельницький: Стасюк Л. С., 2013).
Також вирішено окремо відзначити «Посібник (матеріали до підручника) з історії України для 10-11-х класів», написаний колективом авторів під загальною редакцією Андрія Козицького. Збірник був підготовлений в час керівництва Міністерством освіти Дмитром Табачником, коли зі шкільних підручників викреслювалися згадки про події, не милі Росії (Львів: Астролябія, 2013). ФУВУ висловлює визнання всім учасникам конкурсу та закликає їх до подальшої творчості.
Прес-служба ФУВУ

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply