Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 16, 2019

Помер Ґабріель Ґарсіа Маркес

Автор:

|

Квітень 24, 2014

|

Рубрика:

Помер Ґабріель Ґарсіа Маркес

Ґабріель Ґарсіа Маркес

У Мексиці 17 квітня на 88-му році життя помер письменник і лауреат Нобелівської премії з літератури Ґабріель Ґарсіа Маркес. Письменник пішов із життя у своїй резиденції в столиці Мексики. Панахида відбудеться в Палаці мистецтв у Мехіко 21 квітня, повідомив Рафаель Товар, голова мексиканської Національної ради з культури й мистецтва. Мерседес Барча, дружина письменника та його сини Родріґо й Ґонсало, висловили вдячність шанувальникам таланту літератора за їхню безмежну підтримку й попросили поважати приватне життя їхньої сім’ї.

Тільки минулого тижня всесвітньо відомого колумбійського письменника виписали з клініки в мексиканській столиці після надання йому необхідної медичної допомоги у зв’язку з респіраторним захворюванням. Медики заявляли, що «криза минула, однак пацієнт перебуватиме під наглядом лікарів удома, щоби уникнути ускладнень».
Письменника постійно — двічі на день — відвідував лікар. У п. Маркеса давно були проблеми зі здоров’ям. Близько 20 років тому він боровся з онкологічним захворюванням. А 2012-го молодший брат письменника Хаїм розповів, що літератор страждає від старечого недоумства й уже не може писати.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...