Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 19, 2019

Звільнення Олега Сенцова підтримала Мерил Стріп

Автор:

|

Травень 11, 2017

|

Рубрика:

Звільнення Олега Сенцова підтримала Мерил Стріп

Мерил Стріп і Мустафа Найєм

Мустафа Найєм, народний депутат України, повідомив, що голівудська зірка Мерил Стріп приєдналася до акції на підтримку українського політв’язня, режисера Олега Сенцова. Як писав «Міст», у Росії кіномистця засудили до 20 років позбавлення волі за вигаданим звинуваченням в організації терактів у Криму. «Після традиційної фотосесії ми опинилися за кілька метрів, і я вирішив, що якщо вже так вийшло, п. Стріп могла б стати ще одним адвокатом нашого кримчанина», — написав п. Найєм у Facebook.
Депутат був здивований обізнаністю акторки, що серед номінантів премії PEN International є засуджений режисер, проте подробиць його історії вона не знала. «Під час недовгого діалогу мені вдалося досить детально розповісти їй про історію Олега Сенцова — про матеріали його справи, про його сім’ю, про Крим, про насильно нав’язане громадянство і двох його дітей, котрі залишилися на анексованій території», — зазначив п. Найєм.
За його словами, п. Стріп сама запропонувала зробити спільне фото. «Уже після церемонії ми з нею побалакали ще раз. Акторка сказала, що готова приєднатися до кампанії ПЕН-центру зі звільнення Олега», — наголосив він.
Як писав «Міст», голівудський актор Джонні Депп також виступив на підтримку українського режисера. Він сфотографувався в ході кампанії «Ув’язнений за мистецтво» правозахисної організації Voice Project.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...