Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 20, 2020

Злата Огневич — у фіналі

Автор:

|

Травень 16, 2013

|

Рубрика:

Злата Огневич — у фіналі

Україна, яку на «Євробаченні-2013», представляє співачка Злата Огневич, увійшла до фіналу пісенного конкурсу. Про результати голосування глядачів і журі у першому півфіналі було оголошено в ефірі Першого національного телеканалу ввечері 14 травня. До першої десятки фіналістів також потрапили Молдова, Литва, Ірландія, Естонія, Білорусь, Данія, Росія, Бельгія та Нідерланди.

Виступала Залата у бежевій сукні-русалці, на сцену її виносив громадянин США українського походження велетень Ігор Сікорський. Він обережно поставив русалоньку на верхівку скелі, яка височіла над безкрайнім морем. Вона, спершу затамувавши подих, затягнула перші ноти своєї пісні Gravity. На її тендітній лівій руці немов завмер справжній метелик.
Організатори конкурсу змусили українців добряче похвилюватися. Адже на оголошенні результатів Злату назвали аж передостанньою. Серед її головних конкурентів за перше місце на конкурсі вважають Емілі де Форест із Данії, яка влаштувала феєричне шоу з вогняним дощем. Ще одна фаворитка Євробачення — росіянка Діна Гарипова. Вона добряче схудла та вразила глядачів світловим шоу. А от співачка Альона Ланська з Білорусі вийшла в сукні за 25 тис. EUR. На ній — 80 тис. камінців Сваровскі. Дівчина заспівала енергійну пісню з латиноамериканськими танцями.
Фанати фаворитів «Євробачення» з України, Данії та Росії, які перебували за сценою, не могли заспокоїтись. Їхні конкурсанти — у фіналі! Тим часом Злата з тремтінням у голосі повідомила, що поспішає на прес-конференцію. Усі делегації переможців прибули на спільну прес-конференцію одразу після оголошення результатів, і голова української делегації перша повісила український прапор. За жовто-блакитним символом України з’явилися прапори й інших країн.
На зустрічі з журналістами Злату Огневич переповнювали самі лиш емоції. «Те, що я пройшла далі, – величезний сюрприз для мене. Я ледь не плакала. Дякую вам за все. За те, що голосували», — щиро сказала дівчина. На прес-конференції співачка також зізналася, що дуже хвилювалася, а коли почула, що таки вийшла у фінал, то так стрибала від щастя, що зламала підбор. Прикрість із взуттям української виконавиці трапилася й дорогою на прес-конференцію: вона взагалі загубила черевичок, але на допомогу прийшов бек-вокаліст, який і доніс Злату до місця.
Другий півфінал, під час якого оберуть іще десятьох фіналістів, відбудеться 16 травня. Фінал — 18-го. Країни-засновниці конкурсу Німеччина, Іспанія, Велика Британія, Франція й Італія потрапляють до нього автоматично, серед них. Швеція — теж одразу у фіналі, бо є країною, яка цьогоріч проводить «Євробачення». Конкурс проходить у місті Мальме.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply