Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 7, 2019

Заради мрії Наталія Валевська зважилася на операцію

Автор:

|

Березень 06, 2019

|

Рубрика:

Заради мрії Наталія Валевська зважилася на операцію

Українська співачка Наталія Валевська поділилася з шанувальниками сокровенним, розповівши їм про свою давню і поки що нездійсненною мрію. «Якоїсь миті я збагнула, що найбільше в житті я хочу стати матір’ю. Все інше також важливо, але виходить на другий план порівняно з цим. І вже багато років, на жаль, ця мрія залишається тільки мрією. Однак я не маю наміру здаватися і налаштована рішуче. Важливо, щоб Бог послав фахівця, котрий правильно поставить діагноз і призначить ефективне лікування. Я багато років уже звертаюся до найкращих лікарів і свято вірю, що все зроблено зі зміцнення здоров’я, дасть такий бажаний результат, і Господь подарує нам дитину», — написала вона в соціальній мережі.
Співачка зазначила, що розповівши про свою проблему, хоче, щоб пари зі схожою ситуацією не втрачали надію і не впадали у відчай, а прямували до заповітної мрії. «Тому свідомо роблю наступний крок і лягаю на операцію заради свого здоров’я і для здоров’я нашого майбутнього малюка. Це не пост жалю. Своїм прикладом хочу показати іншим парам, які так само, як і ми з Володимиром, багато років чекають на Диво, щоб вони були сміливими і не втрачали надію!» — наголосила вона.
Підписники знаменитості підтримали її й побажали скоріше відчути ні з чим не зрівняну радість материнства. «Наталю, тримайся! Нехай у вас все вийде!», «Знаю, як ти мрієш багато років. Настав час! Вам усе вдасться. Спасибі тобі за відвертість. Не всі наважаться написати на загальний огляд», «Вірте і у вас теж буде дитинка», «Все буде добре! У вас обов’язково буде чарівний малюк!», «Все буде добре. Треба вірити в краще», — писали коментатори.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply