Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 15, 2019

Водоспад Анджеліни

Автор:

|

Січень 19, 2012

|

Рубрика:

Водоспад Анджеліни

Зірка Голівуду Анджеліна Джолі подарувала своєму цивільному чоловіку актору Бредові Пітту на 48-й день народження, який він відзначив у грудні, водоспад у Каліфорнії разом із прилеглою до нього ділянкою землі. Пані Джолі вирішила зробити панові Пітту, з яким вони виховують шістьох дітей, такий подарунок, знаючи про його любов до архітектури.

«Бред завжди мріяв про будинок над водоспадом, у якому було би чути звуки води. І його перший приїзд туди був незабутнім. Анджеліна хотіла подарувати йому щось зовсім особливе. Оскільки вона знала про його захоплення архітектурою, то подумала, що ця ділянка — якраз те, що потрібно», — розповіло джерело з оточення зіркової пари.

Подейкують, актор планує побудувати на цій ділянці будинок, розробивши його дизайн самотужки. «Бред давно хотів спорудити будинок за власним проектом», — зазначив інформатор.

Однак зараз Бред Пітт вимушений ходити з паличкою. Багатодітний батько ушкодив коліно, коли ніс на руках свою трирічну доньку Вів’єн. Чоловік послизнувся й, аби захистити дитину від забиття, подався вперед, упавши на коліно. Тож тепер йому доведеться якийсь час ходити з тростиною. «Я ніс мою донечку, спускаючись схилом, і підсковзнувся», — розповідає сам Бред. За словами Анджеліни Джолі, дівчинка залишилася цілковито неушкодженою.

До того ж акторці дуже подобається новий «аксесуар» її чоловіка. «Мені подобається тростина, — зізналася Енджі. — Я гадаю, що всі батьки отримують травми. Коли Меддокс був маленький, я впала й ушкодила лікоть. Це — досить звичне явище».

Оксана Горнятко

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...