Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 24, 2020

Ванесса Параді зіграє у фільмі, створеному спільно з Україною

Автор:

|

Лютий 02, 2017

|

Рубрика:

Ванесса Параді зіграє у фільмі, створеному спільно з Україною

Французька акторка Ванесса Параді зіграє у драмі «Паморозь» Шарунаса Бартаса. Міжнародною дистрибуцією фільму буде опікуватися французька компанія Luxbox. «Паморозь» є спільним виробництвом Франції, Литви, України та Польщі. У роботі над стрічкою беруть участь компанії KinoElektron (Франція), Studija Kinema (Литва), «Інсайт Медіа» та «Татофільм» (Україна) і Donten & Lacroix (Польща). Українськими продюсерами стрічки є Володимир Філіппов та Олена Єршова.
За сюжетом, молодому литовському хлопцю Рокасу якось випадає несподівана можливість побувати в Україні та побачити і зрозуміти справжню окупацію та війну. Разом із гуманітарним конвоєм він прямує з Литви до України, де доля зводить його із двома військовими журналістами (одного із них грає п. Параді). Реальність виявляється набагато жорстокішою за романтичні уявлення молодого литовця, кидаючи його у вир війни.
«Тріо буде змушене здолати свої психологічні межі та збудувати міцні взаємини. Вони не погоджуються ні з чим, крім свого бажання бути там, де вони є, кожен із власних причин», — йдеться в анонсі роботи. Водночас Рокас у цих подіях знайде своє кохання.
Знімання «Паморозі» розпочалося у грудні 2016-го. Близько двох тижнів зйомки тривали на межі з окупованим Кримом. Наприкінці 2016 року видання Libеration назвало «Паморозь» з-поміж 20 стрічок, заради яких 2017-го варто продовжувати ходити в кіно. Проект отримав підтримку Міністерства культури Литви та Литовського кіноцентру на суму 644 тис. EUR. Загальна його вартість — 39 млн 900 тис. грн.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply