Warning: getimagesize(/homepages/29/d433047971/htdocs/sites/meest-online.com/wp-content/uploads/2011/10/89-300x197.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: No such file or directory in /homepages/29/d433047971/htdocs/sites/meest-online.com/wp-content/plugins/wonderm00ns-simple-facebook-open-graph-tags/public/class-webdados-fb-open-graph-public.php on line 948

Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 20, 2019

Ван-Дамм упав у канал

Автор:

|

Жовтень 26, 2011

|

Рубрика:

Голівудський актор Жан-Клод Ван-Дамм потрапив у дорожньо транспортну пригоду: п’яненький любитель собак заїхав у канал. Інцидент стався в Бельгії. Жан-Клод повертався з клубу та зарулив прямісінько у воду. На щастя, екс-чемпіон із кікбоксинґу не постраждав. Він навіть спробував самотужки витягти затонуле авто. Утім, панові Ван-Дамму забракло сил, тож він звернувся по допомогу до охоронців дискотеки. «Він був трохи напідпитку, але не п’яний», — розповів робітник закладу. Виявилося, аварія сталася через те, що не зовсім тверезий Ван-Дамм, замість зад­ньої, увімкнув першу передачу.

До слова, Жан Клод Ван Дамм останнім часом тільки те й робить, що розважається. Так, недавно він погуляв на дні народження чеченського президента, а ще раніше потусувався з Періс Гілтон у Києві.

 Сніжана Непийпиво

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...