Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 28, 2021

Ума Турман народила третю дитину

Автор:

|

Липень 26, 2012

|

Рубрика:

Ума Турман народила третю дитину

42-річна американська акторка Ума Турман народила третю дитину — дівчинку. Ім’я новонародженої поки що не оприлюднюють. Батьком немовляти називають швейцарського фінансиста Ерпада Бюссона. У п. Турман до цього було вже двоє дітей — 13-річна донька Майя Рей і десятирічний син Левон Роен, народжені від шестирічного шлюбу з актором Ітаном Хоуком.

Для фінансиста Бюссона дівчинка теж стала третьою дитиною: 49-річний мультимільйонер має двох синів від попереднього шлюбу з моделлю, актрисою й бізнес-леді — австралійкою Елль Макферсон. Стосунки п. Турман і п. Бюссона розвивалися з 2007 року, коли в пресі з’явилися чутки про їхні заручини, однак через два роки вони розлучилися. Таблоїди стверджують, що пара примирилася лише торік у Парижі, на весняному показі торгового дому Louis Vuitton.

За свідченнями анонімних джерел у пресі, загалом, Ума Турман не планувала появи на світ третьої дитини, але, дізнавшись про те, що знову стане матір’ю, дуже зраділа. Про її вагітність стало відомо в лютому ц. р.,що не зупинило участі актриси в зйомках фільму за романом Ґі де Мопассана «Любий друг». За роки кінокар’єри Ума Турман номінувалася на «Оскар» за найкращу роль другого плану, висувалася також на низку інших престижних премій, однак отримала лише один «Золотий глобус» і премію MTV Movie Awards.

Кілька разів американці голосували за п. Турман як за найкращу актрису року на церемонії «Народний вибір». Славу акторці та моделі, яку багато хто називає голівудським секс-символом, принесла співпраця з Квентіном Тарантіно й ролі в його фільмі «Кримінальне чтиво» і франшизі «Убити Біла».

Юстина Зарваниця

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply