Новини для українців всього свту

Wednesday, Sep. 23, 2020

Ударника Scorpions заарештували

Автор:

|

Травень 08, 2014

|

Рубрика:

Ударника Scorpions заарештували

Джеймс Коттак

Джеймса Коттака, ударника німецького рок-гурту Scorpions, засудили до одного місяця ув’язнення в Дубаї за «непристойну поведінку». Американському громадянинові інкримінували образу ісламу, непристойні жести та вживання спиртних напоїв. 51-річний музикант визнав факт розпивання алкоголю, але відмовився визнати себе винним за іншими пунктами звинувачення.
Інцидент стався в аеропорту Дубаю, коли учасники гурту Scorpions летіли з Москви в Бахрейн, аби виступити на Ґран-прі «Формули-1». За даними слідства, п. Коттака заарештували в транзитній залі летовища, після того як він почав лаятися й заявляти, що не бажає летіти разом із «неграмотними мусульманами». Свідки також стверджували, що музикант відмовлявся летіти разом із групою пакистанських і афганських пасажирів.
Сам Джеймс Коттак запевняв: «Я не лаяв мусульман чи іслам. Я би ніколи так не вчинив, навіть якби був п’яний». Він зізнався, що вживав алкогольні напої без необхідної в Дубаї спеціальної ліцензії, і був оштрафований на 550 USD.
Джеймс Коттак відомий як ударник гуртів Scorpions і Kingdom Come, а також як гітарист і вокаліст гурту Kottak. Він приєднався до Scorpions 1996 року, коли гурт покинув ударник Герман Раребелл. У складі групи він записав шість альбомів. Гурт Scorpions із моменту заснування 1965-го випустив понад 20 альбомів.
Бі-бі-сі-Україна

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply