Новини для українців всього свту

Thursday, May. 28, 2020

У Вашинґтоні оцінили українське вбрання

Автор:

|

Травень 04, 2017

|

Рубрика:

У Вашинґтоні оцінили українське вбрання

Уперше український бренд національного одягу взяв участь у культурному тижні столиці США. Відомий магазин Macy’s у Вашинґтоні провів конкурс національних костюмів світу в сучасному виконанні. Бренд Foberini був одним із 12 фіналістів і представляв Європу, зокрема Україну. Про це повідомила Ірина Мазур, громадський діяч, котра підтримує українських виробників індустрії моди та дизайну.
Сукня-вишиванка бренду Foberini буде представлена на дисплеї та в основній галереї крамниці у Вашинґтоні впродовж місяця. «Метою цього культурного проекту є ознайомлення гостей і мешканців американської столиці з культурною спадщиною світу через призму сучасної моди, — розповіла Ірина Лимеренко, учасниця заходу. — Ми надзвичайно горді представляти Україну! Величезна вдячність Посольству України в Вашинґтоні за сприяння та підтримку цього заходу».

Мішель Козінськи

А для щорічної вечері Асоціації кореспондентів Білого дому Мішель Козінськи репортер телеканалу CNN, обрала золотаву сукню від української дизайнерки Олени Даць. «Дякую українській дизайнерці Олені Даць за її неймовірний талант і артистизм. Я люблю тебе, Олено Даць!», — написала журналістка у Twitter. Це вбрання вона придбала під час грудневого показу сучасних вишиванок від українських дизайнерів, який пройшов у Вашинґтоні у грудні 2016-го.
«Після показу Мішель захотіла подивитися сукні українських дизайнерів, приміряла кілька. Їй сподобались вбрання від Роксолани Богуцької та бренду «Рута», але вона планувала купити сукню не в етно-стилі, а в стилі модерний шик. Вона полюбляє чіткі лінії та мінімалістичний дизайн. Коли Мішель вдягнула цю золоту сукню від Олени Даць, всі ахнули!» — поділилася Ірина Мазур. Вона каже, що хоча вбрання виглядає легким і шовковим, насправді дуже важке, адже зроблене зі сплетеної металевої нитки й має довгий шлейф. Коштувала сукня 700 USD.
Колекцію золотавих суконь Олена Даць представила торік у Парижі. Свої роботи вона характеризує як «європейський стиль із українською душею», «комбінацію глибоко українських традицій із відображенням сучасного життя».
Раніше вбрання від цієї дизайнерки для себе обирали Шерон Стоун, Джессіка Кларк і Наталія Рамос. Мішель Козінськи — провідний репортер телеканалу CNN, вона висвітлює діяльність Державного департаменту США. Раніше, за адміністрації Барака Обами, висвітлювала події у Білому домі. До того була спеціальним кореспондентом NBC у Лондоні. За роботу для цього телеканалу під час висвітлення президентських виборів 2008 року вона отримала Emmy Award, найпрестижнішу теленагороду США.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply