Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 4, 2020

У сина Оззі — розсіяний склероз

Автор:

|

Червень 28, 2012

|

Рубрика:

У сина Оззі —  розсіяний склероз

У Джека Осборна, молодшого сина леґендарного британського рок-музиканта, одного зі засновників групи Black Sabbath Оззі Осборна, лікарі діагностували розсіяний склероз. Навесні ц. р.

медики виявили в 26-річного Джека Осборна зниження зору в правому оці на 60 %, а невдовзі потому встановили розсіяний склероз. Цією звісткою Джека ошелешили всього через два тижні після народження доньки.

«Час був настільки невідповідним! У мене щойно народилася дитина, і з роботою все складалося чудово. Не перестаю думати: чому саме зараз?» — жалівся Осборн-молодший. Він також зазначив, що вирішив розповісти про страшний діагноз, аби більше людей у світі дізналося про цю хворобу.

Розсіяний склероз, хронічне автоімунне захворювання, при якому уражаються нервові волокна головного та спинного мозку, проявляється через низку неврологічних симптомів. Під час розсіяного склерозу у хворих спостерігається порушення рухової активності, утрата мови, зору, порушення роботи головного мозку. Захворювання вважається невиліковним.

Джек Осборн прославився участю в реаліті-шоу «Родина Осборнів», що виходило на телеканалі MTV з 2002-го до 2005 року. Після цього він працював переважно як музичний продюсер. У квітні ц. р. у п. Осборна та його нареченої Лізи Стелі народилася донька. Нагадаємо, що взимку 2011 року Джек повідомив про намір випустити документальний фільм про свого батька. Сам Оззі заявив тоді, що йому не дуже подобається ідея сина, оскільки той, на думку музиканта, зосередився на зображенні тільки «гарних днів» із життя лідера Black Sabbath.

 Дзвінка Сагайдак

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply