Новини для українців всього свту

Saturday, Nov. 28, 2020

У Шерил Кров — пухлина мозку

Автор:

|

Червень 21, 2012

|

Рубрика:

У Шерил Кров —  пухлина мозку

Пухлину головного мозку в співачки Шерил Кров виявили ще в листопаді минулого року, коли вона вирішила пройти обстеження, стурбована тим, що не може пригадати слова деяких своїх пісень. Однак цією звісткою п. Кров поділилася тільки зараз, заспокоївши фанатів тим, що пухлина доброякісна.

«Тоді мені сказали про мій діагноз, але я вирішила зберегти це в таємниці, тим більше що моєму життю нічого не загрожує», — сказала Шерил. За словами її представника Крістін Волф, п. Кров добре почувається, а менінгіома, яка вже розвинулася, рідко стає злоякісною.

Проблеми з пам’яттю в артистки почалися ще в 1990-х, коли вона не змогла виконати пісню A Change Would Do You Good під час концерту в Лас-Веґасі. У травні ц. р. її ім’я потрапило до заголовків газет після того, як Шарил провалила свій виступ у Флориді. Тоді вона пожартувала, сказавши, що їй «уже 50».

Кілька років тому Шерил Кров, яка зараз здійснює турне по США, успішно поборола рак грудей. Вона — американська співачка, гітаристка, дев’ятикратна володарка премії «Ґреммі». На початку своєї музичної кар’єри співала як бек-вокалістка з Майклом Джексоном.

 Ярослава Добросинець

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply