Новини для українців всього свту

Wednesday, Feb. 26, 2020

У Сандри Баллок украли серце

Автор:

|

Лютий 23, 2012

|

Рубрика:

У Сандри Баллок  украли серце

Коли акторці Сандрі Баллок приписали нового кавалера, вона відкрила правду про те, кому ж насправді належить її серце. Зірка «Швидкості» буцімто зустрічається з продюсером Джонатаном Комак Мартіном. Причому цей чоловік є бізнес-партнером актора Раяна Рейнолдса, з яким медіа не так давно ледь не одружили Сандру.

Новоспечену парочку нещодавно бачили на приватній вечірці, і Джонатан ані на крок не відходив від своєї зіркової супутниці. Ці двоє знайомі вже багато років, але останнім часом пані Баллок «почала проводити з ним усе більше часу».

«Раяна не дратує й не сердить те, що Сенді так часто буває із Джонатаном, але для нього це все ж стало несподіванкою», — повідомило джерело з оточення зірки.

Утім, усі ці романтичні чутки рішуче розвіяла сама Сандра Баллок. «Уже понад десять років я— щаслива мати. Джонатан і Раян, звісно, є серед моїх друзів, і я згодна з тим, що обоє вони — красені та ласа здобич, — заявила акторка. — Але єдиний чоловік, який справді вкрав моє серце, — мій син. Й інакше зараз бути не може!»

Нагадаємо, у листопаді 2011-го поширилися чутки, начебто Сандра, яка сама виховує всиновленого малюка Луї Бардо, закрутила роман з актором Кіану Рівзом.

 Лана Світ

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply