Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 4, 2020

У Росії оштрафували музикантів ОЕ

Автор:

|

Листопад 14, 2013

|

Рубрика:

У Росії оштрафували музикантів ОЕ

У російському місті Саратові працівники управління Федеральної міґраційної служби (УФМС) звинуватили дев’ятьох музикантів українського гурту «Океан Ельзи» (ОЕ) й організаторів їхнього концерту в порушенні міґраційного законодавства.

Як повідомили представники УФМС, 2 листопада вони організували позапланову перевірку льодового палацу спорту «Кристал», де проводився концерт «Океану Ельзи». «Перевіркою було встановлено, що дозвільних документів на здійснення трудової діяльності на території РФ музиканти не мають і не оформляли», — зазначили у відомстві.
За результатами перевірки, дев’ятьох громадян України, що входять до складу колективу ОЕ, було притягнуто до адміністративної відповідальності й оштрафовано в цілому на 18 тис. RUR. Водночас, організаторів концерту оштрафовано на 225 тис. RUR.
Натомість, В’ячеслав Кириленко, голова Комітету з питань культури та духовності Верховної Ради України, звернувся до Міністерства доходів і зборів із вимогою провести негайну перевірку всіх російських виконавців і колективів, які гастролюють в Україні. Відомство пропонує перевірити музикантів із РФ на наявність дозвільних документів і перевірити сплату зборів за гастрольну діяльність в Україні. «70 % — це російські гастролери в наших залах. Дозволів не мають і в бюджет нічого не платять. Чому лише ОЕ повинен платити штрафи?» — запитує В’ячеслав Кириленко.
11 листопада ОЕ отримав довготерміновий дозвіл на роботу в Росії і продовжив гастролі згідно з графіком.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply