Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 23, 2021

У Річі Блекмора народився Дартаньян

Автор:

|

Липень 05, 2012

|

Рубрика:

У Річі Блекмора народився Дартаньян

В одного із засновників групи Deep Purple, лідера колективу Blackmore’s Night, мультиінструменталіста Річі Блекмора та його дружини Кендіс Найт народився син. Хлопчикові дали ім’я Дартаньян. Дитина з’явилася на світ ще 7 лютого 2012 року, проте кілька місяців родина Блекмора тримала появу малюка в таємниці, і тільки зараз дружина музиканта повідомила про його народження.

Як розповіла Кендіс Найт, новонародженого назвали Рорі-Дартаньяном. Перше ім’я з ірландської мови перекладається як «рудий король», а Дартаньяном немовля нарекли на честь знаменитого мушкетера.

Дартаньян став для пари другою дитиною — 2010 року в п. Блекмора й п. Найт народилася донька, яку вони назвали Отом-Есмеральдою. Крім Рорі-Дартаньяна й Отом-Есмеральди, у Річі Блекмора є дорослий син Юрґен (1964 року народження). 67-річного Річі Блекмора й 41-річну Кендіс Найт пов’язують не тільки сімейні, а й професійні взаємини — обоє вони є учасниками колективу Blackmore’s Night.

Нагадаємо, що в січні 2012 року уславлена британська рок-група Deep Purple оголосила на своєму сайті, що записує новий альбом. Deep Purple не випускали дисків із 2005 року, коли було записано Rapture Of The Deep.

Ярослава Добросинець

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply