Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 15, 2019

У Канаді колядуватимуть «Піккардійська терція» і Павло Табаков

Автор:

|

Грудень 18, 2014

|

Рубрика:

У Канаді колядуватимуть «Піккардійська терція» і Павло Табаков
«Піккардійська терція»

«Піккардійська терція»

На Різдвяні свята 2015 року українців Канади очікує особливий, пісенний, сюрприз із України: 10 січня корпорація «Міст» запрошує жителів і гостей Торонто на прем’єру святкової концертної програми «Наше Різдво» за участю вокальної формації «Піккардійська терція» й співака, володаря титулу «Голос країни» Павла Табакова. Ексклюзивний концерт двох яскравих українських вокальних «перлин» відбудеться у концертній залі Church on the Queensway. Початок — о 6:30 вечора.

У червні 2014 року «Піккардійська терція» уже приїжджала на гастролі до Канади. Тоді концерти гурту з успіхом пройшли в Торонто, Монреалі й Оттаві. Цього ж разу акапельний колектив привезе в Країну кленового листка різдвяну програму. Окрім Торонто «піккардійці» колядуватимуть також у Вінніпезі (14 січня) й Едмонтоні (17 січня).
«В основі нашої різдвяної програми — колядки з альбому «З Неба до Землі», — розповідає Володимир Якимець, художній керівник «Піккардійської терції». — Більшість колядок — українські: «Добрий вечір тобі», «Пречистая Діва», «Землю Юдейську», «Тиха ніч», «Нова радість», «Небо і земля», «Ой, ходять пави», «Щедрик», «Ой, ладо, ладо», «В Вифлеємі днесь Марія», «Будьте здорові, ми вже ідемо», «Маланка», «Бог предвічний». Але колядуватимемо й іншими мовами — польською, німецькою, англійською, естонською, латиною. Виконаємо й кілька новорічно-різдвяних пісень, які наразі не увійшли в жоден із наших альбомів, зокрема «З Новим роком». Поряд із народними колядками співатимемо й авторські. А як же без них? Нам же наші прадіди залишили великий пласт різдвяної пісенної культури, отже, і ми мали б залишити після себе сучасні коляди».
На відміну від «Піккардійської терції», яка вже неодноразово гастролювала у Канаді, співак, композитор, переможець найпрофесійнішого вокального проекту на українському телебаченні «Голос країни» (канал «1+1») Павло Табаков завітає з концертом на канадську землю вперше. Романтичний і харизматичний артист привезе меломанам Торонто колядки, різдвяні пісні та свої романтичні гіти («Тільки ти моя», «Янголя», «Така зима»).
«Основою мого сценічного знайомства з канадськими слухачами будуть твори з альбому «Різдво для двох, — розповідає Павло Табаков. — А це — як традиційні колядки в оригінальних обробках, так і авторські різдвяні пісні «Різдво для двох», «Коляда», «Колискова», «Покотилась зірка з неба». Відбудеться й кілька абсолютних різдвяних прем’єр. Одна із них — дуже свіжа колядка, написана цієї зими під впливом подій в Україні, – «Мирне Різдво». Я створив її у співавторстві з відомою українською поетесою Мар’яною Савкою. У цій колядці є такі слова: «Народився Бог один на всіх — і на Захід, і на Схід». Вірю, що Різдвяних свят українців не затьмарить ніхто і ніщо. Бо наша, українська, коляда так гучно й щиро лунатиме по всьому світу, що зможе побороти усі негаразди».
«Родзинкою» концерту «Піккардійської терції» та Павла Табакова у Торонто стане спільне виконання ними кількох колядок. Варто додати, що частину коштів, зібраних за квитки на концерт «Наше Різдво» 10 січня у Торонто, буде перераховано на проект «Ангели-хоронителі України» і спрямовано на підтримку реабілітаційного центру для поранених в Антитерористичній операції вояків.

Галина Гузьо

P. S. Концерт відбудеться 10 січня, о 6:30 вечора, у концертній залі Church on the Queensway за адресою: 1536 The Queensway, Toronto, ON M8Z 1T5. Квитки за ціною $55 та $65 можна придбати в книгарні “Буква” (416-236-5890), у Кредитовій спілці «Будучність» (416-763-6883) і на фірмі «Кантор» (416-767-7782)

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...