Новини для українців всього свту

Wednesday, Jan. 29, 2020

У гурту Queen — новий вокаліст

Автор:

|

Лютий 16, 2012

|

Рубрика:

У гурту Queen —  новий вокаліст

Новим вокалістом гурту Queen став поп-співак Адам Ламберт, фіналіст телешоу American Idol. Пан Ламберт уже має досвід спільної роботи з учасниками групи: він виконував пісні Queen разом із гітаристом Браяном Меєм і ударником Роджером Тейлором у фіналі American Idol 2009 року, а також виступив із культовими музикантами в листопаді минулого року на церемонії вручення премії MTV European Music Awards. Ці виступи викликали припущення, що Адам Ламберт може замінити колишнього фронтмена гурту Фреді Меркурі в новому турне гурту. Роджер Тейлор у грудні 2011 року підігрів ці чутки, заявивши, що Адам «виріс у справді великого виконавця з неймовірним голосом». Він також розповідав, що музиканти домовлялися про дати спільних виступів.

У відповідь Адам Ламберт повідомив, що справді вирушає цьогоріч у турне з Queen, ба навіть дасть концерт у британському місті Небуорте, де гурт востаннє виступив із п. Меркурі 1986 року. Улітку Queen стане гедлайнером фестивалю Sonisphere в Європі. Проте, як сказав п. Лам­берт, він «не має наміру займати місце Фреді Меркурі, це неможливо».

Queen — один із найвідоміших гуртів 1970-х, єдиний колектив, чиї синґли посідали перший рядок британського чарту протягом чотирьох десятиліть поспіль: у 1970-х, 1980-х, 1990-х і 2000-х рр. 2006 року збірка Queen Greatest Hits була визнана найпродаванішою платівкою Великої Британії — загалом у країні було продано 5,4 млн копій. Того ж року ця збірка стала найчастіше скачуваним альбомом у iTunes Store: його було завантажено 2,27 млн разів. За всю історію існування гурту продано понад 500 млн альбомів. Такі гіти, як The Show Must Go On, We Are The Champions, We Will Rock You, і багато інших композицій Queen увійшли в скарбничку світової рок-музики. Після смерті Фредді Меркурі Браян Мей і Роджер Тейлор продовжили виступати, виконуючи перевірені часом пісні й нові твори. Нагадаємо, що 2008 року гурт приїжджав в Україну, а 2009-го журнал Rolling Stone назвав Адама Ламберта «Артистом року».

 Петро Йосип

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply