Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 25, 2021

У Джонні Голідея вкрали гітару

Автор:

|

Липень 19, 2012

|

Рубрика:

У Джонні Голідея  вкрали гітару

Невідомі зловмисники вкрали гітару французького рокера Джонні Голідея, яку він отримав у подарунок на 69-річчя в червні. Зникнення інструмента помітили незадовго до концерту Голідея у французькому місті Бордо. Імовірно, що інструмент був викрадений напередодні, коли гітара перебувала в кейсі на сцені стадіону Шабан-Дельмас, де мав проходити виступ. У компанії Coullier Productions, яка продюсує співака й відповідає за організацію його гастролей, розповіли, що вже подали заяву в поліцію. Вартість викраденого інструмента не вказується.

Перший альбом Johnny Hallyday et ses fans au Festival de Rock’n’Roll музикант записав 1960 року. Загалом на його рахунку — 47 студійних і 26 концертних альбомів, майже 70 із них стали золотими та платиновими. Продажі дисків складають близько 100 млн копій. Пан Голідей здійснив понад 400 концертних турне. 1997-го президент Франції Жак Ширак вручив музикантові орден Почесного леґіону.

Нагадаємо, що 7 грудня 2009 року Джонні Голідей був екстрено шпиталізований до лікарні в Лос-Анджелесі. У співака виникли ускладнення після операції з видалення міжхребцевої грижі. Пан Голідей кілька днів провів у стані штучної коми, лікарі зробили йому повторну операцію.

 Роман Журба

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply