Новини для українців всього свту

Tuesday, Dec. 1, 2020

У Джолі — небезпечне виснаження

Автор:

|

Березень 15, 2012

|

Рубрика:

У Джолі — небезпечне виснаження

Актриса Анджеліна Джолі потерпає від небезпечного виснаження, і її тіло не варто розглядати як ідеал краси. Про це заявив американський лікар і телеведучий Девід Дрю Пінскі, відомий як Доктор Дрю. Якби п. Джолі знала, чим це зрештою обернеться, то, може, і не демонструвала би так щедро свою тендітну ніжку в розрізі ошатної чорної сукні на останньому «Оскарі».

Відтоді нетрями Інтернету гуляють численні «фотожаби», а тепер саме цією світлиною із церемонії нагородження Доктор Дрю проілюстрував «діагноз», який сам поставив актрисі в програмі The View. «Вона — виснажена. Я просто бачу виснаження, — заявив відомий лікар. — Ми не повинні дивитися на це як на ідеал вроди, нехай навіть вона й буде красивою жінкою».

Як написав у листопаді журнал Grazia, п. Джолі звела свій раціон до лише 600 калорій на день. Ранок кінозірка починає з ложки кокосової олії та жменьки зерна, а впродовж дня вона буває така заклопотана, що іноді й зовсім забуває про їжу. Публічно боронити свою фігуру Джолі вже доводилося 2007-го, коли вона дуже схудла після смер­ті своєї матері. «Я завжди була худа, а цього року втратила мою маму й багато через що пройшла. Замість того, аби сказати, що я виглядаю, як людина, котра щось переживає в емоційному плані, люди припускають, що це відбувається тому, що я хочу влізти у вузькі джинси», — зазначила вона тоді.

 Зоряна Павлюк

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply