Новини для українців всього свту

Sunday, Nov. 17, 2019

У Белуші конфіскували марихуану

Автор:

|

Квітень 26, 2012

|

Рубрика:

У Белуші конфіскували марихуану

В аеропорту штату Массачусетс поліція конфіскувала у відомого голівудського актора Джеймса Белуші циґарки з марихуаною. Інцидент стався на летовищі міста Мартас Вaйн’ярд, розташованого на однойменному острові за 6 км від узбережжя штату Массачусетс, куди актор прилетів із Каліфорнії.

Під час рутинної перевірки в аеропорту працівники Управління з безпеки на транспорті (TSA) помітили у Белуші в кишені циґарки з марихуаною, перевезення яких заборонене в Массачусетсі. Пан Белуші визнав, що це — його «травичка», і зазначив, що має дозвіл на використання марихуани для медичних потреб, виданий у Каліфорнії. Представники поліції, своєю чергою, заявили, що подібні рецептурні приписи не діють у їхньому штаті.

У зв’язку з тим, що у п. Белуші виявили дуже малу кількість марихуани, поліція вирішила не затримувати актора. Марихуану було конфісковано, а Джеймс Белуші лише отримав попередження надалі більше не завозити в штат заборонених речовин. Пан Белуші, якому 57 років, є популярним теле- та кіноактором, режисером, сценаристом і музикантом у США. За свою творчу кар’єру він знявся приблизно в ста фільмах і телевізійних проектах.

 Сніжана Непийпиво

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...