Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 17, 2019

Тімберлейк — більше не парубок

Автор:

|

Січень 05, 2012

|

Рубрика:

Тімберлейк —  більше не парубок

Популярний співак і актор Джастін Тімберлейк і його кохана, акторка Джесіка Біль, незабаром поберуться. Про це повідомила ювелірна компанія, яка запропонувала свої послуги у виборі обручки для нареченої. Працівник фірми Tayloe Piggott Jewelry написав у своєму мікроблозі приголомшливу новину: «Минулої ночі Джастін Тімберлейк зробив пропозицію Джесіці Біль. Тепер ми підбираємо їм подарунки на випадок, якщо вони завітають до нас».

Нью-йоркський журналіст Кайл Шаффлер також підтвердив цю звістку: «Ніхто не зміг вивідати про заручини Джастіна Тімберлейка й Джесіки Біль. Ось вони — переваги роботи безпосередньо з PR-службами». Тим часом представники обох знаменитостей не коментують цієї інформації. Проте ширяться чутки, що 30-річний Тімберлейк зробив пропозицію 29-річній Біль під час їхнього романтичного відпочинку в розкішному готелі Amangani Resort у місті Джексон-голлі.

Нагадаємо, що знаменитий музичний виконавець і актор Джастін Тімберлейк і актриса Джесіка Біль почали зустрічатися ще 2007 року. Однак у березні 2011-го фанати були шоковані цілком протилежною новиною про те, що пара постановила розлучитися. Після розставання з Джесікою Джастін закрутив роман зі своєю партнеркою у фільмі «Секс по дружбі» — актрисою українського походження Мілою Куніс. Джесіка Біль у цей час почала зустрічатися з актором Бредлі Купером, якого торік визнали найсексуальнішим чоловіком. Тим не менше, пан Тімберлейк і панна Біль невдовзі після розриву були помічені разом, отже, пара вирішила відновити стосунки.

До речі, 12 листопада Джастін Тімберлейк виконав обіцянку й склав товариство капралу американської морської піхоти Келсі де Сантіс на традиційному листопадовому балі військових. За словами гостей, на врочистому вечорі пан Тімберлейк поводився природно й був дуже милим. Він спілкувався з панною де Сантіс й іншими морськими піхотинцями, а також із задоволенням фотографувався з ними.

 Юстина Зарваниця

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...